Havaalanı telsiz çözümleri

Globalleşen yeni Dünya düzeninde ulaşım ve ulaşım hızı ne kadar önemli ise en hızlı ulaşım deyince akla ilk gelen hava alanları gelmektedir. Dur durak demek 7 gün 24 saat çalışan hava alanları içinde en önemli şey kesinlikle iletişimdir. Yoğun bir muharebeye şahit olan hava alanı sektörünün telsiz alt yapısı kullanması kesinlikle tek ve keskin çözümdür. Güvenlik personelleri, temizlik işçilikleri, yer hizmetleri görevlileri, işletme hizmetleri gibi bir çok ayrı grup aynı anda kesintisiz haberleşme sağlayabilmektedir.

Hytera trunk telsiz çözümleri ile pek kanal grup yaratılabilir, dijital çalışan sayısal telsiz terminalleri ile hem sesli iletişim hemde her personelin gps üzerinden nerede an be an takip edebilirsiniz. Hatta başka hava alanları ile iletişim sağlanabilir,  acil durumlarda haberleşmenin nimetlerini sonuna kadar yaşatan Hytera telsiz sistemleriyle her daim kapsama alanında olursunuz.

Ses kayıt sistemi ile kaydedilen telsiz anonsları günlük çalışma denetiminde yardımcı olmasının yanında, soruşturma gereken yargısal mevzularda kara kutu görevi de görebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Telif hakkı gereği kopyalama yapanlar hakkında yasal işlem yapılmaktadır.