HYTERA ATEX MODELLERİ

Bildiğiniz gibi patlayıcı ortamın Fransızca tabiri olan “ATmosphere EXplosible” kısaltılmışı olan Atex iletişim cihazları, Hytera atex modelleri  ile en güvenli şekilde sizlere sunulmaktadır.

Ülkemizde, 01.03.1996 tarihinden itibaren uygulaması gönüllük esasına dayalı olan Atex kaideleri, 01.07.2013 yılından itibaren zorunlu hale gelmiştir. Böylece, patlayıcı atmosferlerde kullanılmak üzere satılan tüm ürünlerde ATEX onaylı olma ibaresinin ve sembolüne sahip olunması,  transfer işlemi için zorunlu hale getirilmiştir.

Hem işçi sağlığı, hem de işyeri güvenliği açısından son derece önemli olan bu güvenlik önlemleri, Avrupa Parlamentosu direktifleri ile ülkemizde de zorunlu hale gelmiştir. Bu tarihten sonra yapılan yasal düzenlemeler ile yeni zorunluluklar ülkemizde de uygulamaya başlanmıştır.

Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Donatım Ve Koruma Amaçlı Sistemler İle İlgili Yönetmelik ve Çalışanların Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Korunması ile ilgili Yönetmelikler bu alanda ülkemizde uygulanması açısından çıkarılan mevzuatlardır.

Uzun yıllardır profesyonel olarak kablosuz iletişim cihazlarını üreten ilk beş dünya lideri üreticilerden biri olan Hytera firması; yenilikçi ve profesyonel iki yönlü telsizler, kablosuz bağlantı noktası sistemleri ve hizmetlerini sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmış bir firmadır. Hytera, teknik başarılarının, AR-GE yeteneğinin ve tüm dünyadaki satış ağının avantajlarını kullanarak, müşterilerine başarılı katma değerli ürün ve hizmetler sunmayı ve böylece müşterilerinin uzun vadeli büyümesine destek olmayı hedeflemiş olan firma, Hytera PD715 ATEX DMR Sayısal El Telsizi ve Hytera PD795 ATEX DMR Sayısal El Telsizi gibi Hytera atex modelleri ile de büyük ve güvenli bir hizmeti yerine getirmiştir.

Hytera atex modelleri, gaz, petrol dolum tesisleri, yanıcı toz ve maddelerin bulunduğu ortamlar için kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde etkin ve kaliteli haberleşme sağlanabilmektedir.

Bu sektörde de insanların ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sunma gayretinde olan firma, bu atex modellerini hizmete sunmuştur.

Hem kalitesi ile hem de kullanım kolaylığı ile birçok avantaja sahip olan bu ürünlere firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Hem sayısal hem de analog olarak çalışabilen Atex telsiz ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizi tercih edin, aynı ürüne daha fazla ödeme yapmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Telif hakkı gereği kopyalama yapanlar hakkında yasal işlem yapılmaktadır.