Hytera, G20 Hangzhou Zirvesi’ni Gerçekleştirdi

2016 yılında Çin’in doğu şehri olan Hangzhou’da G20 zirvesi Hytera iletişim ağı ile başarıyla gerçekleştirildi.

İki günlük G20 Hangzhou zirvesi için sorunsuz ve güvenilir bir iletişim sağlamak için Hytera, Zhejiang Polisinin mobil anahtarlama ofisi (MSO) vasıtasıyla farklı üreticiler tarafından tüm güvenlik ekipmanları arasında çoklu sistemli karşılıklı iletişim ve birleştirilmiş sevkiyatın yanı sıra HangJiaHu alanındaki tüm otoyollar boyunca dünya liderleri ve hükümet yetkililerinin güvenlik görevlisini, havalimanlarında güvenlik görevlilerini kapsayan olay için en büyük ölçekte ve en yüksek PDT uygulamasını sağladı.

Dünyanın en büyük olaylarından biri olan G20 zirvesinin güvenliğini sağlamak için en gelişmiş dijital iletişim teknolojisini benimsedik.G20 Hangzhou zirvesinin katılımı Hytera’nın Çin’deki PMR endüstrisinin lider konumunu bir kez daha belirledi.

G20’de Uygulanan İleri İletişim Teknolojileri

PDT Telsiz sistemi (Polis Dijital Yönlendirmesi)

PDT, Çin’in polis kablosuz iletişim standardı, Kamu Güvenliği Bakanlığı Bilgi ve İletişim Bürosunun önderliğinde profesyonel kablosuz iletişim ekipmanlarının Çin’in büyük tedarikçileri tarafından kuruldu. Bu standart, Bakanlığın mevcut MPT analog kanal sisteminin dijitale taşınmasını kolaylaştırır. PDT, satıcılara açık bir standarttır. Hytera, standardın en büyük katkı sağlayıcısı ve PDT iki yönlü telsiz ve sistemini başlatan ilk kuruluştur.

Hytera SmartOne

Yeni PDT ağı ve Hangzhou’daki mevcut ağlar arasındaki kesintisiz entegrasyonu sağlamak için Hytera, Hytera tarafından tasarlanan en son birleştirilmiş iletişim ve gönderme platformu olan SmartOne’ı özel olarak uyguladı. SmartOne’un güvenilirliği, G20 sırasında kanıtlandı.

Trunked Simulcast

Hyundai, Zhejiang Freeway polisi kullanıcıları için otoyolda 100 km/s’lik hızın üzerinde giderken rahatsızlık duymadan kesintisiz bir görüşme deneyimini sağlamak için Trunked Simulcast’in aynı konfigürasyonu olan baz istasyonlarını bir araya getirecek en son teknolojiyi sağladı. Bu yeni teknoloji, terminaller için farklı bir alana girerken baz istasyonunun geçiş aşamasından kurtulabilir ve aynı gruplamada onlarla çevrimiçi kalabilir.

G20 sırasında, Trunked Simulcast Hangyong otoyolunda ve HangJiaHu bölgesindeki tüm otoyollarda ve aynı zamanda Hangzhou ile yakınlardaki çeşitli havaalanları arasındaki bağlantı rotalarını konumlandırdı. Bu düşük maliyetli teknoloji, Zhejiang otoyolunun polis kullanıcıları tarafından çokça tanınmıştır.

Mayıs ayının ortasında G20 görevini kabul eden Hytera, projeyi yerine getirmek için Ar-Ge, test, GID ve müşteri hizmetleri alanlarında proje ekibini hızla kurdu. Proje ekibi, proje teslimatı sırasındaki yağışlı mevsime rağmen dağlarda, köprülerde ve tünellerde tehlike günlerinde ve gündüz sürekli çalışma halindeydi. Proje ekibi 15 Haziran’da projeyi sonuçlandırıp başarılı bir şekilde teslim etti ve yalnızca bir ayda yeni bir China Speed yarattı.

G20’nin uygulanması hakkında konuşurken Feng Qi, “Zamanın sıkı, görevin zor olmasına rağmen, sofistike ve son derece sorumlu olan ekibimiz tüm görevleri 1 ayda başarıyla tamamladı” dedi.

Son yıllarda Hytera, Boao Asia Forum 2015, Bandung Asya-Afrika Zirvesi 2015, Antalya G20 Zirvesi 2015 ve Dünya Bankası 2015 Lima Yıllık Toplantıları gibi bir dizi birinci sınıf toplantı ve etkinliğe katıldı. Hytera, Müşterilere toplam çözüm sunarken halk güvenliğinin iletişim uzmanı olarak daha fazla zorluğu üstleniyor ve sorumluluk alıyor.

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Telif hakkı gereği kopyalama yapanlar hakkında yasal işlem yapılmaktadır.