Hytera PD70X/70XG Profesyonel Dijital El Telsizi

Hytera PD70X/70XG çok yönlü bir çok işlevsel özelliklere sahip,dayanıklı profesyonel dijital el telsizidir.

Ergonomik tasarımı ile taşıması ve kullanımı kolaydır.Gelişmiş ve küresel patentli anten tasarımı ile üstün GPS özelliklerini tam performans alacak şekilde kullanır.İyileştirilmiş tasarımı ile suya ve toza dayanıklıdır.

Dijital hata düzeltme teknolojisi ile ortam gürültüsü bastırma, berrak ses deneyimi özelliklerini sunar.1W çıkış gücüne sahip hoparlörü sesleri optimize ederek net bir ses duymanızı sağlar ve gelişmiş 256 bit şifreleme algoritmasını kullanır.

Hem analog hem de dijital modu destekleyen PD70X/70XG, dijital şifrelemenin yanı sıra analog şifrelemede gerçekleştirir.Bu güvenlik sistemlerine bir de düşüş konrolü eklenmiştir.Yani telsizi kullanan kişinin düştüğünü algılayan telsiz acil durum çağrısı yapar.Programlanabilir tuşları ve tek tuşa basarak acil cağrı,çağrı ve mesaj gönderebilir.Aynı zamanda grup çağrılarının yanı sıra bireyse çağrılarda yapabilmektedir.

Kullanım süresini bir analog radyo ile kıyaslarsak %40 daha uzun kullanım süresi sunumaktadır.Ayrıca çeşitli üçüncü partı uygulama ve aksesuarlara destek vererek telsizi geliştirmeye uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Telif hakkı gereği kopyalama yapanlar hakkında yasal işlem yapılmaktadır.