Hytera Z1p TETRA Telsiz

Hytera Z1p, kompakt bir tetra telsizdir. Z1p, küçük boyutlarda olmasına rağmen yüksek performans sunmaktadır. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu her özelliğe sahip olmasıyla birlikte birçok özelliğe de sahiptir.

Z1p, sadece 270g ağırlığa ve 23 mm kalınlığa sahiptir. Bu sayede taşınması ve kullanımı kolaydır. Küçük boyutlu, yani kompakt olması bir dezavantaj olmak yerine tamamen bir avantajdır. Avantajlı olmasını sağlayan özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak; güçlü, akıllı ve güvenli olmasıdır diyebiliriz.

Z1p, IP67 sertifikası sayesinde tüm hava koşullarında kullanılabilir. 3W çıkış gücüne sahiptir ve kapsama alanı çoğu telsizden daha geniştir. 1.8 inç renkli TFT ekranı sayesinin sezgizel bir menüsü vardır. Bu sayede menülerde gezme ve işlem yapma işlemi kolaydır.

Gelişmiş hoparlörü sayesinde en gürültülü ortamlarda bile net bir ses deneyimi sunmaktadır. AIE ve E2EE şifrelemesi sağlar ve bu şifreleme teknolojileri sayesinde verileriniz olası gizli dinleyicilere karşı tam koruma altındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Telif hakkı gereği kopyalama yapanlar hakkında yasal işlem yapılmaktadır.